japon kestanesi

Kullanım örnekleri

japon kestanesi
japanese chestnut (castanea crenata)
icon arrow

chestnut

Part Of Speech: noun


Definition: A tree or shrub of the genus Castanea.


Definition: The nut of this tree or shrub.


Definition: A dark, reddish-brown colour, as seen on the fruit of the chestnut tree.


Definition: A reddish-brown horse.


Definition: The wood of a chestnut tree.


Definition: An old joke; a worn-out meme, phrase, ploy, etc. so often repeated as to have grown tiresome or ineffective (often in the phrase "old chestnut").


Definition: A round or oval horny plate found on the inner side of the leg of a horse or other animal, similar to a birthmark on a human.


Definition: The horse-chestnut.

icon arrow

chestnut

Part Of Speech: adjective


Definition: Of a deep reddish-brown colour, like that of a chestnut.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!