¡dale huevo!

Kullanım örnekleri

¡dale huevo!
expressing approval
icon arrow

expressing

Phonetic: "/ɛk.ˈspɹɛsɪŋ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To convey or communicate; to make known or explicit.

Example: Words cannot express the love I feel for him.


Definition: To press, squeeze out (especially said of milk).


Definition: To translate messenger RNA into protein.


Definition: To transcribe deoxyribonucleic acid into messenger RNA.

icon arrow

expressing

Phonetic: "/ɛk.ˈspɹɛsɪŋ/"

Part Of Speech: adjective


Definition: That translates or transcribes nucleic acid.

icon arrow

approval

Phonetic: "/əˈpɹuːvəl/"

Part Of Speech: noun


Definition: An expression granting permission; an indication of agreement with a proposal; an acknowledgement that a person, thing or event meets requirements.

Example: I need to get an approval on this purchase order.


Definition: An expression of favorable acceptance and encouragement; a compliment that also condones.

Example: Words of approval never seem to come from him.


Definition: Something mailed by a seller to a collector to match their stated interests; the collector can approve of or return the item.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.